CRI TTA’nın Yeni Kurumsal Videosu

Tangier Tetouan Al Hoceima bölgesi

Afrika ve Avrupa arasında Akdeniz’in Atlantik Denizi ile buluştuğu noktada dünya ticaret yollarının merkezinde yer alan Tangier-Tétouan-Al Hoceima, binlerce yıllık medeniyetlere tanıklık etmiş, sonsuz fırsatlar ve sürdürülebilir büyüme şansı sunan ve küresel pazarlara açılan bir kapı olan büyüleyici bir bölgede yer alıyor. Tangier-Tétouan-Al Hoceima, küresel ekonominin merkez üssü olarak sınırsız büyüme potansiyeline sahip dünya pazarına giriş için bir bağlantı noktası işlevi görüyor.
Ortaklarıyla birlikte yatırım alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan bu bölgesel yatırım merkezi, yol arkadaşınız olmak ve bölgede işinizi kurmak, gelişme kaydetmek ve yatırım yapmak için ihtiyaç duyduğunuz beceriler ve araçlara sahiptir. CRI (Bölgesel Yatırım Merkezi), tüm yatırım ve girişimcilik değer zincirindeki tüm ortakları bir araya getiren ve dünyanın dört bir yanından yatırımcılara yerel destek garantisi veren ve gerekli bütün hizmetleri sağlayan bir kuruluştur. Bölgesel Yatırım Merkezi, ortağınız olarak hızla gelişme kaydetmeniz ve araziler, bankacılık hizmetleri, uygun vergi rejimleri ve teşvikler dahil olmak üzere çeşitli tekliflerden yararlanmanız için size yardımcı olacaktır. Büyümeleri için işletmelere uygun bir ortam sağlayan bölgeye yatırım yapın.
Bölgesel yatırım merkezi, hedeflerinize ulaşmak, hayallerinizi gerçekleştirmek ve müreffeh geleceğinizi tasarlamak için size güçlü destek sağlayan ortağınızdır. Tangier-Tétouan-AlHoceima, işletmenizi kurmanıza ve büyümenize yardımcı olmaya hazır.
Buraya geldiğinizde artık her yere ulaşabilirsiniz!